Vypočítejte si spotřebu
Uložení dlaždic na střih (+)
0
SPON/LEVEL+
Uložení dlaždic na vazbu (T)
0
SPON/LEVEL+
Uložení dlaždic na střih (+)
0
Klínů
Uložení dlaždic na vazbu (T)
0
Klínů
více info
Můžu si vaše produkty zakoupit také v kamenné prodejně?

Ano, můžete. Pro bližší info nás kontaktujte e-mailem na info@levelys.cz nebo telefonicky na +420735002591

Jaký je způsob a cena dopravy?

K přepravě zásilek využíváme služby kurýrské společnosti GEIS. V den dodání obdržíte od kurýra SMS zprávu a email s časem, kdy vám vaši objednávku doručí. V případě, že se na daném místě nebudete v tento čas nacházet, ve zprávě naleznete také telefonní kontakt na kurýra. Díky tomu si můžete domluvit jiný termín nebo jiné místo doručení. Cena dopravy je 129 Kč s DPH. Pokud si objednáte zboží v minimální hodnotě 2500 Kč, dopravu hradíme za vás.

Jak dlouhá je záruka na vaše zboží?

Na všechny produkty LEVELYS se vztahuje tříletá záruka.

Je možné získat množstevní slevu?

U velkých projektů je možné dohodnout množstevní slevu. V případě zájmu nás kontaktujte na info@levelys.cz nebo telefonicky na +420735002591.

Jak dlouhá je doba doručení v případě nákup před e-shop?

Objednávky přijaté do 13:00 pracovního dne jsou zabaleny a odeslány ještě v ten samý den a zákazník zboží obdrží na svou adresu následující pracovní den tedy do 24 hodin (nejpozději do 48 hodin).

Co když nebudu s vaším systémem spokojený?

V případě nespokojenosti se systémem LEVELYS můžete zboží do 30 dní vrátit a my vám garantujeme okamžité vrácení sumy, za kterou jste ho u nás pořídil.

Mohu nabízet produkty LEVELYS také ve své prodejně?

Ano, pro bližší informace nás kontaktujte na info@levelys.cz nebo telefonicky na +420735002591.

Pro jaké druhy dlaždic a podlah je LEVELYS systém určený?

Levelys systém je určený pro všechny druhy a typy dlažeb a obkladů s tloušťkou od 3 mm do 32 mm. Využijete ho při pokládání dlažeb a obkladů v interiéru (koupelna, chodba, kuchyně), exteriéru (terasa, bazén, schody), na listely, sokl, 3D obklad, diagonální obklad, střih, vazbu, posun a poslouží vám také při obkladech do spádu. Jediný způsob obkladu, s nímž si systém LEVELYS neporadí, je mozaika lepená na síť.

Jakou tloušťku mohou mít dlaždice, které budu pokládat se systémem LEVELYS?

1 mm transparentní spony jsou určeny na dlaždice o tloušťce 6 mm – 15mm; 1,5 mm červené spony pro tloušťky 3 mm – 12 mm; 1,5 mm vysoké bílé spony na dlaždice tlusté 11 mm – 20 mm; 2mm žluté spony pro tloušťky 3 mm – 12 mm, 3 mm modré spony na dlaždice o tloušťce 6 mm – 15 mm, 4 mm šedé spony na dlaždice o tloušťce 6 mm – 15 mm a 5 mm černé spony na dlaždice o tloušťce 6 mm – 15 mm, 1 mm XL bílé spony na dlaždice tlusté 13 mm – 22 mm; 1 mm XXL zelené spony na dlaždice tlusté 23 mm – 32 mm

V čem jsou LEVELYS spony lepší než klasické dlaždicové křížky?

U velkoformátových dlaždic je váha samotné dlažby nebo obkladu vyšší než u malého formátu. LEVELYS systém zafixuje dodatečné sedání vůči sousedícím dlaždicím, tím pádem nevznikají schody nebo zuby. Systém zároveň eliminuje všechny nerovnosti obkladového materiálu, takže ho využijete i u 3D obkladů nebo zahnutých dlažbách či obkladech parketových rozměrů (např. 17 cm x 120 cm). LEVELYS vytváří přesnou spáru mezi sousedícími dlaždicemi podle tloušťky zvolené spony (od 1 mm do 5 mm). Spony jsou flexibilní, což znamená, že pokud jsou vedle sebe dlaždice různé tloušťky, spona se přizpůsobí tak, aby na povrchu mezi nimi nevznikl žádný výškový rozdíl. Výhodou je také rychlost pokládání – u velkoformátové dlažby ušetříte minimálně 50 % času. Takové efektivity práce s klasickými křížky nikdy nedosáhnete.

S jak velkou podlahou můžu manipulovat s přísavkami LEVELYS?

Plastová přísavka má max. nosnost 40 kg a hliníková (single) přísavka má maximální nosnost 50 kg a je určena na přesun jakýchkoli dlaždic od 15 cm do 120 cm (například pro rozměry 30 x 30 cm, 60 x 30 cm nebo 20 x90 cm). U větších formátů (např. 60 x 120 cm nebo 100 x 100 cm) je vhodnější hliníková přísavka (dual) s nosností do 100 kg. U tak velkých formátů dlaždic proto doporučujeme použít raději dvě (dual) přísavky LEVELYS.

Jak zjistím, jaký počet spon potřebuju?

Počet potřebných spon si snadno vypočítáte pomocí naší kalkulačky nebo tabulky. Tabulka i kalkulačka počítají spotřebu na klasické pokládání (na kříž) nebo na parketové ukládání ( vazbu nebo posun).

Jak dlouho mi vydrží klíny a kolik jich budu potřebovat?

Klíny vám vydrží na několik desítek použití, protože klíny se používají znovu. Tabulka a kalkulačka spotřeby slouží i na výpočet spotřeby klínů. Zadejte požadovaný rozměr dlaždice a do kolonky Obkládaná plocha zadejte číslo 1 a vyberte si ukládání na střih nebo vazbu a dostanete výsledek. Výsledek určuje kolik kusů klínů potřebujete do 1m2 pro vámi zvolený rozměr dlažby či obkladu.

Nevadí, když mi část spon zůstane pod podlahou? Jak je dostanu ven?

Nevadí, ba naopak – aby se dlaždice zespodu zarovnaly, talířek spony musí zůstat pod dlažbou. Obavy, že by část spony trčela ze spáry, můžete hodit za hlavu: spona se totiž odlamuje ve výšce 1 mm nad talířkem a tím pádem se dají použít i na velmi tenké obklady od 3mm. Navíc při výměně poškozené dlaždice vám vytvoří rovinu s okolními dlaždicemi.

Dokážu se systémem LEVELYS udělat rovnou podlahu i na nerovném povrchu?

Ano, ale pouze v případě, že zvolíte dostatečnou vrstvu lepidla. Dlažbu či obklad však doporučujeme pokládat na co nejrovnější podklad (podlahu znivelizovať a stěnu vyrovnat omítkou).

Můžu použít LEVELYS spony i v exteriéru?

Ano, spony můžete využít také při pokládání dlažby na schody, terasu, dokonce i do bazénu.

Jak silné spáry získám s použitím LEVELYS spon?

Standardně vyrábíme spony o tloušťce 1 mm; 1,5 mm ; 2mm ; 3 mm; 4 mm a 5 mm. V případě, že chcete získat mezi dlažbou širší mezeru (např. 10 mm), stačí použít například 1,5mm sponu a klasický 10 mm křížek.

Obejdu se při pokládání bez vodováhy?

Abyste dosáhli maximální rovnosti pokládané plochy, doporučujeme při práci vodováhu používat. Jelikož je systém LEVELYS vhodný i na pokládání podlahy nebo obkladu do spádů (např. při obkládání sprchových koutů), vodováha se vám bude při této činnosti určitě hodit.